Ekibimiz

Nil Ormanlı Balpınar

1990 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Ardından Jean Moulin Lyon 3 Üniersitesi’nde Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yaptı. Şu an iletişim Uzmanı olarak Change.org İklim Ekibi’nde çalışıyor. Nil’in Timaş Genç’ten çıkan Başka Bir Gezegen Yok isimli bir kitabı var. İki kedi annesi olan Nil, İstanbul’da yaşıyor.

Deniz Üğütgen

2001 yılında Bursa’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde öğrenci. Boğaziçi Üniversitesi BUSOS Vegan Birim üyesi. Lisans eğitiminin yanı sıra profesyonel bir şekilde müzikle ilgileniyor; Veganizm ve LGBTQI+ aktivizmi üzerine kendisini geliştiriyor. 2022 Mayıs ayında asistan olarak Greenvibes Ekolojik ekibine katıldı.

Ceren Özcan Tatar

1991 yılında doğa düşkünü ve kampçı iki öğretmenin ikinci kızı olarak Eskişehir’de doğdu. Temel eğitimini Manisa’da, lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde tamamladı. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kültürel Miras Koruma Programı’nda yüksek lisansını tamamlayıp Eskişehir Teknik Üniversitesi, Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerine doktorasına başladı. Şu an bursiyer ve akademik danışman olarak bir coğrafi bilgi sistemleri şirketinde tam zamanlı çalışıyor. Ceren’in Yeni İnsan Yayınevi’nden çıkan Atıksız Yaşam isimli bir kitabı var. İki kedi annesi olan Ceren Ankara’da yaşıyor.

Şevval Sude Çeliker

2002 yılında Kayseri’de doğup Ankara’da büyüdü. Bilkent Üniversitesi Uluslarası İlişkiler bölümünde öğrenci ve çeşitli kulüplerde aktif rol alıyor. Kendisini medya ile dijital içerik üretimi alanlarında geliştirmeye devam ediyor, aynı zamanda dans ve örgüyle ilgileniyor. 2022 Mayıs ayında asistan olarak Greenvibes Ekolojik ekibine katıldı.